24.11.2016. klanjanje pred Presvetim Sakramentom.

Zajednica obitelji je u četvrtak, 24.11. predvodila pjevanje na misi i klanjanje pred Presvetim Sakramentom. Molitva je bila upućena Gospodinu za sve obitelji naše Župe.
Često smo opterečeni i pritisnuti svakodnevnim poslovima i kažemo u svojoj skrovitosti... pa ti me razumiješ Gospodine, znaš da danas nije taj dan….i tako prolaze dani…
Isus uvijek sluša te čuje i u skrovitosti, ali ljepota klanjanja pred Presvetim i jest u tome da u zajedništvu s drugima predaješ svoje intimne misli Isusu, tražiš ideju, savjet, snagu, zaštitu...Za vrijeme klanjanja s Njim možeš razgovarati i osjećati se slušan, siguran, tada ti se čini da je sva pozornost poklonjena tebi i sva malaksalost, umor i malodušnost nekako nestaju.
U četvrtak smo u dostojanstvu molitve i tišine zajednički izrekli svoje prošnje i zato iskreno vjerujemo da će one dotaći srca mnogih obitelji te ćemo se na slijedečem klanjanju i susretima jačati u vjeri i djelima!